O Nas

Polski

AGRIFOOD jest polską firmą założoną w 1998 r. W trakcie naszej działalności skupiliśmy się na rolnictwie i przemyśle spożywczym. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na rozpoznanie potrzeb przetwórstwa spożywczego i przygotowanie oferty składającej się z dodatków funkcjonalnych, konserwantów i regulatorów kwasowości.


Dzięki 19 letniej współpracy z wymagającymi Klientami zdobyliśmy doświadczenie i kompetencje niezbędne do dobrej organizacji naszej firmy, doboru technologii i współpracowników. Jesteśmy pionierami na rynku produkcji dodatków zakwaszających stosowanych przez polskich hodowców trzody chlewnej i drobiu. Naszą produkcję rozpoczęliśmy od sypkich zakwaszaczy do pasz. Następnie poszerzyliśmy produkcję o zakwaszacze płynne, preparaty przeciwbiegunkowe, dodatki kiszonkarskie, dodatki energetyczne, mieszanki paszowe uzupełniające, dodatki witaminowo-białkowe i preparaty dezynfekcyjne.


Produkujemy i sprzedajemy zgodnie z systemem HACCP. Stosujemy wymagania Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Dobrej Praktyki Higienicznej. Nasze produkty znajdują się pod ciągłą kontrolą służb sanitarnych i weterynaryjnych.Najważniejszy jest dla nas Klient, jego problemy i wymagania. Informacje, które otrzymujemy od naszych partnerów są dla nas inspiracją do dalszej pracy. Oferujemy naszym odbiorcom możliwość produkcji według indywidualnego zapotrzebowania. Kreatywność, elastyczność i szybka reakcja na zmiany gospodarcze to nasze najmocniejsze strony.


Największą satysfakcję daje nam realizowanie wspólnych pomysłów.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo produkty, które ułatwią funkcjonowanie Waszych firm i gospodarstw.

Wykorzystanie całości lub jakiejkolwiek części serwisu lub dostępnych w serwisie zasobów w celach innych niż na użytek własny wymaga pisemnej zgody właściciela serwisu – AGRIFOOD sp.j.

Wszelkie nazwy handlowe, znaki firmowe, nazwy własne, a także materiały graficzne, dostępne w serwisie dokumenty stanowią chronioną prawem własność AGRIFOOD sp.j.

Napisz do nas

Kontakt